O nas

 Dla Dzieci

 

Bumek to pluszowy miś. Kiedyś wypatrzyła go w sklepie pewna miła dziewczynka i kupiła sobie w prezencie urodzinowym. Miś zamieszkał w małym domku razem z bardzo wesołą i kochającą się rodziną. O swoich przygodach Bumek opowiada właśnie na tej stronie. Miś uczy też dzieci dobrych manier, podpowiada sposoby ciekawego spędzania wolnego czasu, objaśnia trudne słowa i zjawiska.
Zatem jeśli lubicie pogodne i wesołe historie, zaglądajcie na tę stronę. Możecie także napisać do Bumka lub wysłać mu swoje rysunki.
Miłej zabawy!
 
 


  

Dla Rodziców  

 
Szanowni Państwo

        Zapraszam do świata przygód Bumka, pluszowego misia, który uczy, bawi i wychowuje. Oświeceniowa dewiza tak pojmująca rolę literatury jest mi szczególnie bliska. Kierując się nią, postanowiłam stworzyć stronę dla dzieci. Państwa pociechy znajdą na niej opowiadania o przygodach misia i jego rodziny. Znajdą też alfabet dobrych manier dla najmłodszych, oraz zagadki. A wszystko ozdobione pięknymi ilustracjami Ewy Popiołek-Kolarz.
        Jako nauczyciel-polonista zapewniam, że zadbam o to, by Państwa pociechy znalazły tu nie tylko ciekawe teksty, ale również piękny i poprawny polski język.
Za rekomendację niech posłuży informacja, iż publikowane tu teksty emitowane były na antenie Polskiego Radia Zachód. Innych napisanych przeze mnie bajek i opowiadań można posłuchać na stronach internetowych tej rozgłośni.
Mam nadzieję, że prezentowana strona zyska Państwa zaufanie i aprobatę.

Edyta Grabowska-Gwardiak.
 
 
 
 

 

DeFacto Dzieci Legnica Wszyscy zdrowi.pl zielona lekcja Papierowy Motyl Pertus