Polycom vvx 201– najlepszy sprzęt do Twojego biura.

przez | 25 stycznia, 2020

W dobie różnego rodzaju udogodnień, szukamy coraz praktyczniejszych rozwiązań dla naszej pracy. Korporacje chcą, aby ich pracownicy byli skuteczni i żeby praca sprawiała im radość i była czymś do czego zawsze chcą wracać. Jednak, zazwyczaj czynniki zewnętrzne, na które nie mamy wpływu utrudniają nam skoncentrowanie się na pracy. Jednym z problemów jest chęć poprowadzenia konferencji telefonicznej w większym pomieszczeniu z innymi współpracownikami. W tej sytuacji zazwyczaj dźwięk jest zniekształcony i nie da się swobodnie porozmawiać z rozmówcami po drugiej stronie. Rynek nie pozostał obojętny na takie potrzeby i w związku z tym stworzono Polycom vvx 201.

Telefon ten to jedno z nowocześniejszych rozwiązań. To nic innego jak telefon konferencyjny, który pozwala prowadzić konferencje w sporym pomieszczeniu. Dzięki niemu, jeśli w którymś oddziale korporacji kilka osób musi odbyć rozmowę telefoniczną lub konferencję wideo z drugim oddziałem firmy lub innym współpracownikiem, nie jest to problemem. Osoby te mogą w szybki sposób nawiązać rozmowę i cieszyć się wyjątkową jakością dźwięku w czasie trwania rozmowy. Dzięki wbudowanym mikrofonom, telefon wyłapuje dźwięki w sporej odległości, także nawet jeżeli rozmówcy siedzą kilka metrów od telefonu ich głos będzie dobrze słyszany po drugiej stronie. Ponadto, sprzęt proponuje możliwość dołączenia dodatkowych mikrofonów, co jeszcze bardziej ułatwia przeprowadzenie rozmowy w dużej grupie osób.

Zestaw Polycom vvx 201 nie ogranicza się tylko do przeprowadzenia konferencji telefonicznych. Dzięki niemu można poprowadzić także konferencje wideo. Jest to możliwe dzięki kamerce kompatybilnej z telefonem. Rozmówcy mają więc możliwość nie tylko nas słyszeć, ale również widzieć. Dzięki temu rozmowa jest bardziej naturalna i łatwiej o odpowiednią atmosferę spotkania. Wszystko to sprzyja nawiązaniu dobrych relacji z pozostałymi oddziałami firmy, czy też z klientami, z którymi chcemy współpracować.

Ponadto, sprzęt ten daje możliwość na przesyłanie różnego rodzaju danych z podłączonych do niego urządzeń. Tak więc możemy wykorzystać swój telefon komórkowy lub tablet, aby przesyłać niezbędne informacje w trakcie trwania konferencji. Pozwala to na bezproblemową wymianę informacji między uczestnikami rozmowy. Sprzęt jest także połączony z kalendarzem, więc przypomni nam o każdej czekającej nas konferencji. Dzięki tej funkcji umożliwi nam także rozpoczęcie konferencji jednym tylko kliknięciem. Wszystko to sprawia, że wiele firm decyduje się na zakup tego właśnie rozwiązania, aby pozostać w kontakcie z innymi oddziałami znajdującymi się w różnych miastach Polski, czy świata.

Polycom vvx 201 jest jednym z ciekawszych rozwiązań, które pojawiają się w ostatnich latach. Ułatwia on rozmowy nie tylko poszczególnym osobom, ale całym zespołom pracującym w różnych filiach danej korporacji lub też partnerom biznesowym. Zapewnia on swobodną komunikację między wieloma pracownikami bez zakłóceń i szumów z zewnątrz, a także szybką wymianę informacji za pośrednictwem udostępnianych plików. Wiele korporacji korzystających z wspomnianego rozwiązania jest naprawdę zadowolonych z jego działania.